Šiaulių technologijų mokymo centro šokių grupė „X-TEAM“ dalyvavo Šiaulių regiono dainų ir šokių šventėje Kuršėnuose

Su gražiausiais prisiminimais sugrįžtame į 2026 m. Šiaulių regiono dainų ir šokių šventę „Medžių kalba kalba“, vykusią Kuršėnuose. Tai buvo išskirtinė kultūros, muzikos, šokio ir bendrystės šventė, subūrusi gausų būrį dalyvių bei žiūrovų.

Šiaulių technologijų mokymo centro šiuolaikinių šokių grupei „X-TEAM“ teko garbė tapti šios prasmingos šventės dalimi. Kartu su daugiau nei 200 šokėjų grupės nariai aikštėje atliko du įsimintinus šokius – „Luktelk“ ir Lietuvos moksleivių dainų šventės „Laiku. Ratu. Kartu“ repertuaro šokį „Vėjis“, kurio aikštės choreografiją sukūrė Mindaugas Kosaitis.

Šventės metu Kuršėnuose susiliejo gamta, muzika, šokiai ir dainos. Visa tai sukūrė ypatingą atmosferą, kurioje buvo juntama dalyvių energija, nuoširdumas ir bendrystė. Tokie renginiai ne tik puoselėja lietuviškas tradicijas, bet ir stiprina jaunų žmonių ryšį su kultūra, kūryba bei scenine patirtimi.

Džiaugiamės ir didžiuojamės „X-TEAM“ šokėjais, kurie atsakingai ruošėsi pasirodymams, atstovavo Šiaulių technologijų mokymo centrui ir prisidėjo prie šios nuostabios šventės kūrimo. Patirti įspūdžiai, bendras šokis ir šventinė nuotaika dar ilgai išliks dalyvių atmintyje.

Nuostabios šventės fragmentus galite pamatyti paspaudę nuorodą:
https://www.facebook.com/kursenukultura.lt/videos/1468649877682107