2026 m. Šiaulių miesto gimnazijų mokinių „Drakono“ valčių regatoje, vykusioje sporto centro „Atžalynas“ irklavimo bazėje, puikiai pasirodė Šiaulių technologijų mokymo centro komanda. Šis renginys subūrė aktyvius, sportiškus ir komandinės dvasios nestokojančius mokinius iš įvairių Šiaulių miesto gimnazijų.
Regatoje dalyvavusios komandos varžėsi „Drakono“ valčių rungtyje, kurioje ypač svarbus ne tik fizinis pasirengimas, bet ir darnus komandinis darbas, susiklausymas bei gebėjimas veikti vienu ritmu. Šiaulių technologijų mokymo centro komanda nuo pat pirmųjų startų demonstravo ryžtą, susikaupimą ir norą siekti kuo geresnio rezultato.
Po pirmojo etapo mūsų komanda užėmė aukštą antrąją vietą, o finale iškovojo garbingą penktąją vietą tarp dešimties varžybose dalyvavusių gimnazijų komandų. Tai puikus pasiekimas, parodantis mokinių atkaklumą, sportinį nusiteikimą ir gebėjimą susitelkti bendram tikslui.
Komandą sudarė 10 vaikinų, 10 merginų, būgnininkas ir vairininkas. Kiekvienas komandos narys atliko svarbų vaidmenį – irkluotojai stengėsi išlaikyti tempą bei jėgą, būgnininkas padėjo komandai išlaikyti vienodą ritmą, o vairininkas rūpinosi sklandžiu valties judėjimu pasirinkta kryptimi. Tik visų dalyvių bendros pastangos leido komandai sėkmingai įveikti trasą ir pasiekti puikų rezultatą.
Ši regata tapo ne tik sportiniu iššūkiu, bet ir puikia galimybe ugdyti bendradarbiavimo, atsakomybės, pasitikėjimo vienas kitu ir komandinio darbo įgūdžius. Dalyviai įrodė, kad bendras tikslas, susitelkimas ir pozityvus nusiteikimas gali padėti įveikti net ir sudėtingiausias rungtis.
Šiaulių technologijų mokymo centro komandos pasirodymas dar kartą patvirtino, kad Centro bendruomenė yra aktyvi, vieninga ir pasirengusi sėkmingai atstovauti savo mokymo įstaigai įvairiose sportinėse bei bendruomeninėse veiklose. Tokie renginiai stiprina mokinių tarpusavio ryšį, skatina aktyvų gyvenimo būdą ir suteikia daug gerų emocijų.
Dalyviams ši regata paliko puikių įspūdžių ir tapo vertinga patirtimi, kurią neabejotinai norėsis pakartoti ateityje. Džiaugiamės mokinių iniciatyvumu, sportiniu azartu ir gražiu atstovavimu Šiaulių technologijų mokymo centrui.
Sveikiname komandą su puikiu pasirodymu ir linkime sėkmės būsimose varžybose!