Mūsų mokiniai – tarp konkurso „Mąstyk kaip Stasys Šalkauskis“ laureatų

Šiaulių miesto savivaldybė Tarybos posėdžių salėje pagerbti ir apdovanoti plakatų kūrimo konkurso „Mąstyk kaip Stasys Šalkauskis“ laureatai. Tarp talentingiausių jaunųjų kūrėjų – ir

Šiaulių TMC Menų ir grožio paslaugų skyriaus vizualinės reklamos gamintojo specialybės mokinys Ugnius Višnarauskas, kurio kūrybinis darbas sulaukė ypatingo komisijos įvertinimo.

Taip pat džiaugiamės konkurse dalyvavusiomis bei paskatinimus gavusiomis mokinėmis Valentina Jankaityte ir Gabija Poškute. Moksleivių kūrybiškumas, originalios idėjos ir gebėjimas perteikti mintį vizualine kalba dar kartą parodė jaunųjų kūrėjų talentą bei atsakingą požiūrį į kūrybinį procesą.

Mokinius konkursui parengė vizualinės reklamos gamintojo specialybės mokytoja Vitolda Veriankaitė, kuri skatino mokinius ieškoti originalių meninių sprendimų ir drąsiai atskleisti savo idėjas.

Konkursui sukurti laureatų darbai jau tapo matomi plačiajai visuomenei – jie puošia miesto maršrutinius mikroautobusus, yra rodomi autobusų ekranuose, eksponuojami bibliotekose bei kitose viešosiose miesto erdvėse. Tai ne tik reikšmingas jaunųjų kūrėjų pasiekimas, bet ir puiki galimybė jų darbams pasiekti platesnę auditoriją.

Didžiuojamės mūsų mokinių pasiekimais, kūrybiškumu ir aktyviu dalyvavimu miesto iniciatyvose, kurios skatina jaunų žmonių saviraišką, pilietiškumą ir meninį augimą.