bg

Šiaulių technologijų mokymo centro naujienos

Šiaulių technologijų mokymo centras naują Sporto organizacijos veiklos administratoriaus specialybę pristato visuotine mankšta

2023 05 24


0001_20230524_101702_1684927316-f06b71a3cd2bf4dae63504fd445e46ed.jpg

Skverelyje prie  Šiaulių miesto savivaldybės nusidriekė spalvota Šiaulių technologijų mokymo centro mokinių jūra.

Visuotinė mankšta - tokia įžanga į tradicinę sporto šventę,  kuri kasmet gegužės mėnesį tradiciškai organizuojama Menų ir grožio paslaugų skyriuje.

Už mankštos vairo stojo  Eglė,  Šiaulių technologijų mokymo centro Prekybos ir verslo skyriaus mokinė,  netrukus pati rankose laikysianti Renginių ir poilsio organizatoriaus diplomą.  Energingajai Eglei pakluso beveik šimtas mokinių iš šešių skyrių ir net Šiaulių miesto savivaldybės vicemeras Justinas Švėgžda.  Po mankštos visa virtinė dalyvių patraukė į Menų ir grožio paslaugų skyrių.

Sportui Šiaulių technologijų mokymo centre skiriamas  ypatingai didelis dėmesys. Iš 23 neformaliojo ugdymo būrelių  - pusė susijusi būtent su sportu. Tai ir tinklinis, jėgos trikovė, stalo tenisas  bei kitos sporto šakos, kurias renkasi keli šimtai centro mokinių.

Tačiau profesinio mokymo įstaiga  tuo neapsiriboja - jau  nuo rugsėjo pirmosios  startuoja nauja  Sporto organizacijos veiklos administratoriaus  specialybė. Puiki mokymo bazė:  sporto salės, aikštynai būsią išnaudojami šimtu procentų rengiant paklausius darbo rinkai specialistus.

Sporto šventės vinis  - Šiaulių technologijų mokymo centro ir Regbio klubo Šiaulių „Baltrex“ bendradarbiavimo sutarties pasirašymas po atviru dangumi. Statybos skyriaus profesijos mokytojai su mokiniais vos per kelias dienas šiai progai  pagamino didžiulį  kelis kilogramus sveriantį simbolinį  rašiklį.  Iškart po sukirtimo rankomis  -  Regbio klubo parodomoji programa.   

Šventės svečiai ir Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-oji rinktinė,  pristatė ginkluotę, ekipuotę.

Šiaulių technologijų mokymo centro Menų ir grožio paslaugų skyriaus aikštyne  visų laukė ir iššūkių projektas „Sveikatiada“ ir, žinoma, sportinės rungtys bei užduotys. Krepšinis,  futbolas, estafetės, tinklinis joga, virvės traukimas, net  prisitraukimų prie skersinio ar atsispaudimų rekordų siekimas, apdovanojimai ir dovanos, tačiau svarbiausia – bendruomeniškumas ir energija. 

Jau po kelių dienų prasideda  priėmimas renkantis profesinio mokymo programas. Šiemet  visi stojantieji  konsultuojami adresu Dvaro g. 144 A, 102 kabinete.