bg

Šiaulių technologijų mokymo centro naujienos

Galimybių festivalis TAVO PIN KODAS

2022 11 22


0001_tavo-pin-kodas-2022-fb-event-su-data-ir-logo_1669110810-4e750dcfcecba3d8a8cc87f8564f1874.png

Šiaulių valstybinė kolegija jau ne vienerius metus organizuoja Šiaulių jaunimui skirtą renginį – „Galimybių festivalį TAVO PIN KODAS“. Bene didžiausias renginys Šiaulių jaunimui šiemet kviečia susitikti jau lapkričio 24-ąją!

Daugiau informacijos apie renginį: www.tavopinkodas.lt/

„Galimybių festivalis TAVO PIN KODAS“ – Šiaulių miesto jaunimui skirtas renginys, jau kelintus metus sukviečiantis moksleivius klausytis įkvepiančių pranešimų, rinktis neformalias veiklas, ieškoti savęs ir tiesiog smagiai leisti laiką bendraminčių būryje.

2022 metų renginio šūkis – jaučiu. galiu. veikiu., tad būk pasirengęs naujoms patirtims, naujiems įspūdžiams ir naujam startui!

Finalinis „Galimybių festivalio TAVO PIN KODAS“ renginys nuotoliniu būdu organizuojamas lapkričio 24 dieną. Tiesioginę renginio transliaciją online, puslapyje www.tavopinkodas.lt, galės stebėti visi norintys. Renginio pradžia 9 val. Numatoma renginio pabaiga 12.30 val.

Renginio organizatoriai linki, kad įkvepiantys pranešėjai paskatintų atidžiau pažvelgti į savo jausmus, sustiprintų pasitikėjimą jėgomis ir galbūt pastūmėtų veikti svajonių ir tikslų link. Tikimasi, kad renginys padės ne tik atrasti tai, kas patinka, bet ir paskatins domėtis dar nepažintais dalykais, provokuos kelti iššūkius!