bg

DAILĖS RAIŠKOS STUDIJA

Jei nori išmokti pažinti meną, susipažinti su netradiciniais menais ir pačiam juos išmokti, nori kurti aplink gražią  aplinką – ateik į meno dirbtuvių būrelį.

Vadovė dailės mokytoja V. Šambarienė

KŪRYBIŠKUMO UGDYMO STUDIJA

Studijoje susipažinsi su biblioterapija, kūrybinio bei ekspresinio rašymo būdais. Tekstai padės geriau pažinti savo vidų ir jausmus, leis lengviau atlaikyti stresą.
Sužinosi, kaip spręsti problemas panaudojant meno terapiją, metaforinius paveikslėlius ar vaizduotės receptus.
ATEIK, šios studijos užsiėmimas – puiki bendravimo vieta laisvalaikio užimtumui paįvairinti.

Vadovė lietuvių k. mokytoja B. Šimkūnienė

SUVIRINIMO PAGRINDŲ BŪRELIS

Būrelio metu jaunuoliai mokysis pažinti juoduosius ir spalvotuosius metalus, jų lydynių rūšis, savybes ir naudojimą. Išmoks atlikti suvirinimo darbus su skirtingomis metalų grupėmis taikant įvairius suvirinimo procesus. Šis būrelis ypač naudingas visų Mechanikos skyriuje rengiamų specialybių mokiniams, nes jie patobulins įgytas profesines žinias, geriau pasiruoš profesinio meistriškumo konkursams.

Vadovas profesijos mokytojas D.Sabas

SPORTUOK

Jei neturi ką veikti bendrabutyje ir nori lavinti vikrumą, lakstumą, koordinaciją, reakciją, taiklumą, nebūti tik sirgaliumi televizijos ekrano, o pajausti žaidimo azartą. Jei mėgsti veiksmą, negali nustygti vietoje, tau reikia išlieti savo energiją tik taikiai – ateik į sporto būrelį.


 Vadovas fizinio ugdymo mokytojas V. Peleckis

STALO TENISO IR ATLETINĖS GIMNASTIKOS BŪRELIS

Reguliarios stalo teniso treniruotės stiprina kojas, rankas, nugarą ir pilvo raumenis. Taip pat suaktyvina rankų, kojų ir liemens sąnarius. Dėl to jūsų sąnariai tampa lankstesni, todėl galite išlikti fiziškai aktyvūs iki senatvės. Šios treniruotės – tai puikus būdas pasportuoti, pabendrauti ir išmokti  žaidimo subtilybių.


 Vadovas fizinio ugdymo mokytojas R. Savickas

 Būrelių grafikas