bg

Biblioteka

Knygos ir saulės paskirtis vienoda – šviesti ir šildyti.           
                                                                   D. Sviftas

Biblioteka – svarbi švietimo, kultūros ir profesinio parengimo sistemos dalis, teikianti informacines paslaugas, kaupianti atitinkantį vartotojų poreikius dokumentų fondą, dalyvaujanti ugdymo procese ir bendruomenės kultūrinėje veikloje, užtikrinanti prieigą prie  informacinių resursų ir turtingu fondu ugdanti moksleivių norą skaityti bei mokytis.
Šiaulių TMC bibliotekoje įdiegta mokyklų bibliotekų informacinė sistema MOBIS. Skyrių bibliotekose teikiamos  paslaugos: prieiga prie interneto, spaudinių išdavimas į namus ir skaitykloje, pagalba ieškant informacijos internete ir abonemente, dokumentų spausdinimas, kopijavimas ir skenavimas. Lankytojai gali naudotis įvairiomis enciklopedijomis, žodynais, žinynais, informacinėmis knygomis, profesine literatūra, skaityti periodinius leidinius, susipažinti su naujų knygų parodomis. Kviečiame apsilankyti ir naudotis Mechanikos, Prekybos ir verslo, Menų ir grožio paslaugų, Statybos, Technologijų, Kuršėnų skyrių bibliotekose teikiamomis paslaugomis.

Bibliotekos katalogas:

https://www.imobis.lt/app/mobis/stmc

Šiaulių technologijų mokymo centro bibliotekos katalogas suteikia galimybę bibliotekos skaitytojams (mokiniams, mokytojams) neužėjus į biblioteką sužinoti, ar pageidaujama knyga, vadovėlis yra bibliotekoje.

2023 metais gautos naujos knygos ir vadovėliai

2023 metais dovanotos knygos

Šiaulių TMC naudojimosi biblioteka taisyklės

Bibliotekos vedėja: Zita Zapasnikienė. El.p. zita.zapasnikiene@stmc.lt