bg

Menų ir grožio skyriaus naujienos

Sporto šventėje pristatyta nauja specialybė, skirta sporto entuziastams!

2023 05 25


0001_img_2283_1685042100-4ba41b722de76bf5779c8c75f9a6f0fb.jpg

Gegužės 24 d. Menų ir grožio paslaugų skyriaus aikštyne vyko kasmetinė sporto šventė, kurioje dalyvavo sportiška Šiaulių technologijų mokymo centro bendruomenė.
Visų laukė krepšinio, futbolo, tinklinio, virvės traukimo sportinės rungtys ir estafėtės. Virvės traukimas, joga su trenere Jurgita Mikelioniene, prisitraukimų prie skersinio ar atsispaudimų rekordų siekimas, apdovanojimai ir dovanos, tačiau svarbiausia – bendruomeniškumas ir energija!!!
Profesinio mokymo įstaiga tuo neapsiriboja - jau nuo rugsėjo pirmosios startuoja nauja SPORTO ORGANIZACIJOS VEIKLOS ADMINISTRATORIAUS specialybė.
Sporto šventės vinis - Šiaulių technologijų mokymo centro ir Regbio klubo „Baltrex-Šiauliai“ bendradarbiavimo sutarties pasirašymas po atviru dangumi. Iškart po sukirtimo rankomis - Regbio klubo parodomoji programa.
Šventės svečiai ir Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-oji rinktinė, pristatė ginkluotę ir ekipuotę.

Nuotraukos profesijos mokytojos Renatos ir mokinių Ingos, Rekvitos, Erikos, Deimantės, Aušros, Paulinos, Kornelijos ir Jokūbo

Daugiau nuotraukų mokyklos facebook paskyroje Šiaulių TMC Menų ir grožio paslaugų skyrius