bg
Dovydas
Dovydas
Kirpėjo specialybės absolventas
„Metai praleisti Anglijoje padėjo apsispręsti ir pasirinkti specialybę, kuri man leidžia realizuoti save. Tapti profesionaliu kirpėju - mano siekiamybė, o įgyti reikiamus įgūdžius galiu Menų ir grožio paslaugų skyriuje“, - tvirtina Dovydas. Dovydas dirba vyrų kirpėju „FUNKY Barber & Beauty Šiauliai“, džiaugiasi puikiu startu mokykloje ir planuoja savo tolimesnę karjerą, nuolat mokosi ir tobulėja.
Sandra
Sandra
Siuvėjo specialybės absloventė
„Siuvimas man – tai svajonių virsmas į tikrovę, savotiškas atsipalaidavimas, galimybė realizuoti save ir puošti kitus. Dėka profesionalių mokytojų, čia išmokau daug siuvimo paslapčių, įgijau pasitikėjimo savimi ir noro tobulėti“, – sako Sandra.
Jurgita
Jurgita
Gandro Batai - vaikų ir naujagimių fotografija
Fotografė Jurgita norėjo išmokti fotografuoti savo vaikus, bet įstojusi mokytis fotografo specialybės suprato, kad ją domina ne tik tai.
„Išmokau daug amato subtilybių, teko išmėginti save pačiose įvairiausiose fotografo situacijose.  Teko fotografuoti net surežisuotą vestuvių ceremoniją bažnyčioje. Tačiau labiausiai mane sužavėjo kūdikių fotografija“, – įspūdžiais trykšta Jurgita.
Kristina
Kristina
Siuvimo studijos Recut įkūrėja
„Esu individualių drabužių kūrimo ir siuvimo studijos ReCut by Kristina Gedmontaitė įkūrėja. Mano pasirinkimas mokytis drabužių dizaino ir siuvimo, o vėliau konstruktorės-sukirpėjos specialybių buvo dar vienas žingsnis svajonės link, kuris prasidėjo aprangos dizaino studijomis Šiaulių universitete, o baigėsi Šiaulių technologijų mokymo centre. Čia teorija virto praktika, o sudėtingos konstrukcijos tapo smagiais rebusais, kuriuos išspręsti išmokė Menų ir grožio paslaugų skyriaus mokytojos – tikros amato meistrės“.
Laima
Laima
Grožio ritualai su Laima Griškiene
„Baigusi universitetą 5 metus dirbau chemike - darbą pagal išsilavinimą, tačiau vis svajojau apie darbą ir savęs realizavimą grožio srityje. Mažais žingsneliais ėjau link to, išklausiau daug kursų ir seminarų, bet trūko to bendro profesinio išsilavinimo kurį gavau čia – KOSMETIKO specialybėje. Tęstinė programa puikiai pritaikyta dirbančioms, jau išsilavinimą turinčioms mokinėms. Programa valstybės apmokama - tai puiki galimybė ir džiaugiuosi kad ja pasinaudojau! Esu labai dėkinga rūpestingoms, draugiškoms ir dėmesingoms dėstytojoms už suteiktas žinias. Tai ką išsinešite tikrai pravers tęsiant veiklą ateityje. Sėkmės!"
Palikite atsiliepimą
Parašykite ir atsiųskite savo atsiliepimą