bg

Atsiliepimai

Deividas
Deividas
Įmonės savininkas

Čia įgijau vidurinį išsilavinimą, automobilių mechaniko ir vizualinės reklamos gamintojo kvalifikacijas. Esu įmonės savininkas ir sėkmingai dirbu abiejose srityse: remontuoju motociklus bei gaminu jiems lipdukus. Labai džiaugiuosi, kad rimtus pagrindus verslui kurti įgijau Šiaulių technologijų mokymo rengimo centre.

Aleksandr
Aleksandr
Kompiuterinės įrangos derintojo specialybės absolventas

Besimokant Technologijų skyriuje kompiuterinės įrangos derintojo specialybės, teko išbandyti skirtingas darbo kompiuteriu sritis, išmokti įvairių šios specialybės subtilybių. Mokymosi metu teorija visada derinama su praktika, todėl įgijau daugiau drąsos ir pasitikėjimo savimi. Kuo daugiau sužinojau, tuo labiau supratau, kad tai yra mano kelias.

Asta
Asta
Technologijų mokytoja

Žinių, įgūdžių, praktikos, kompetencijų ugdymas ir gilinimasis kompiuterinio projektavimo operatoriaus specialybės - pagrindiniai tikslai. Puiki mokymosi bazė, tikslūs ir aiškūs keliami mokytojų tikslai. Specialybė susijusi su IT išmaniosiomis technologijomis ir paklausi įvairaus amžiaus žmonių tarpe. Dirbu progimnazijoje, todėl matau koks didelis pradinio ir pagrindinio ugdymo mokinių susidomėjimas inžinerinėmis programomis. Mokinių karjeros planavimas prasideda nuo mokytojų inovatorių, kurie mokosi ir perduoda žinias smalsiems ir kūrybingiems mokiniams.

Palikite atsiliepimą
Parašykite ir atsiųskite savo atsiliepimą